Anti -

Virus.lt

"AntiSpyware" programos aptinka ir pašalina iš sistemos "spyware" tipo programas renkančias apie vartotoją duomenis, generuojančias iššokančius langus, be Jūsų žinios besijungiančias prie interneto.

Google
 

Antišnipinėjimo programa (Anti-Spyware)

Antišnipinėjimo programos veikia panašiai kaip antivirusinė, tik daugiau specializuotos kovai su šnipinėjimo programomis.

Šnipinėjimo programos įsimena paspaustus klavišus, ieško kompiuteryje failų, kuriuose gali būti prisijungimo prie internetinio banko slaptažodžiai, kreditinių kortelių numeriai ir pan. Kai kurios šnipinėjimo programos ieško, kokiose interneto svetainėse lankomės, ką užsisakome internetu ir po to užverčia mus reklaminiais laiškais ( spamu).
Apsaugai nuo tokių programų naudojami „AntiSpyware” įrankiai, leidžiantys vartotojui iš savo sistemos aptikti ir pašalinti „spyware” programas.
Daugelis apsaugos programų gamintojų pateikia ir saugumo paketus į kuriuos įtraukta antivirusinė, ugniasienė (firewall) ir kenkėjų šalinimo (anti-spyware) programos, bet kaip dažniausiai būna, specializuota programa savo darbą atlieka geriau.

Geriausios antišnipinėjimo programos (suderintos su Vista OS)

( Pagal PC World tyrimus 08. 21. 2007)

1. Spyware Doctor

2. AVG Anti-Spyware 7.5

3. Webroot Spy Sweeper

4. Windows Defender 1.1

5. Spybot Search & Destroy

Greita paieška : Avira antivirusinės programos :: Avast! programos :: BitDefender programos :: Kaspersky programos :: Trend Micro programos :: Norton programos :: NOD32 :: Panda Antivirus programos :: AVG programos :: Webroot programos :: McAfee programos :: F-Secure programos :: CA antivirusinės programos :: Lavasoft Ad-Aware programos :: Norman saugumo programos :: Ashampoo saugumo programos

Copyright © 2007 Anti-Virus.lt